Usalduse Loomise Koolitus: Targo Pärnamets Läbis LinkedIn Learningu Koolituse

Published:

Building Trust

Hiljuti lõpetasin LinkedIn Learningu kursuse “Building Trust”, mis keskendus usalduse loomise oskustele nii töö- kui ka eraelus. Kursus pakkus põhjalikke teadmisi ja praktilisi tööriistu, kuidas arendada ja säilitada usalduslikke suhteid.

Kursus: Building Trust
Platvorm: LinkedIn Learning
Kestus: 54 minutit
Omandatud oskused: Inimestevahelised suhted, usalduse loomine

Kursuse sisu:

  • Usaldusväärsuse komponendid: Kursusel käsitleti kolme peamist usaldusväärsuse alustala: pädevus, empaatia ja autentsus.
  • Praktilised näited ja harjutused: Õppisin, kuidas erinevates olukordades neid komponente rakendada, et luua ja säilitada usalduslikke suhteid.
  • Usalduse arendamine meeskonnas: Kursusel anti tööriistu ja strateegiaid, kuidas meeskonnas usaldust suurendada ja meeskonnaliikmete vahelisi suhteid tugevdada.

Õppejõud:

Kursust juhendas Brenda Bailey-Hughes, kes on kogenud õppejõud ja usaldusväärsuse ekspert. Brenda on tuntud oma praktiliste ja teoreetiliste teadmiste poolest, pakkudes väärtuslikke juhiseid ja näpunäiteid, kuidas tõhusalt usaldust luua ja hoida.

Kursuse läbimine on rikastanud minu teadmisi ja oskusi usalduse loomisel, mis on oluline nii professionaalses kui ka isiklikus elus.