Tehisintellekti Koolitus: Targo Pärnamets Läbis LinkedIn Learningu AI Koolituse

Published:

AI in Business Essential Training

Hiljuti lõpetasin LinkedIn Learningu kursuse “AI in Business Essential Training”, mis keskendus tehisintellekti rakendamisele ärimaailmas. Kursus pakkus põhjalikke teadmisi ja strateegiaid, kuidas AI-d tõhusalt kasutada ärikeskkonnas.

Kursus: AI in Business Essential Training
Platvorm: LinkedIn Learning
Kestus: 1 tund 33 minutit
Omandatud oskused: Tehisintellekt äris

Kursuse sisu:

  • Tehisintellekti rakendamine äris: Kursus andis põhjaliku ülevaate AI võimalustest ja väljakutsetest ärikeskkonnas.
  • Strateegiad ja tehnikad: Õppisin erinevaid strateegiaid ja tehnikaid, kuidas AI-d äris rakendada, et parandada tõhusust ja innovatsiooni.
  • Praktilised näited ja juhtumiuuringud: Kursusel käsitleti reaalsete juhtumiuuringute kaudu, kuidas teised ettevõtted on edukalt AI-d rakendanud ja milliseid tulemusi nad on saavutanud.

Õppejõud:

Kursust juhendas LinkedIn Learningu kogenud õppejõud Doug Rose. Doug on spetsialiseerunud tehisintellekti ja äri ühendamisele ning tal on pikaajaline kogemus selle valdkonna õpetamisel ja konsultatsioonide pakkumisel.

Kursuse läbimine on rikastanud minu teadmisi ja oskusi tehisintellekti valdkonnas, aidates mul paremini mõista ja rakendada AI võimalusi oma töös.

Lisainformatsioon

LinkedIn Learning on tuntud oma kvaliteetsete kursuste ja kogenud instruktorite poolest, kes aitavad õppijatel omandada uusi oskusi ja teadmisi erinevates valdkondades. Kui soovid rohkem teada LinkedIn Learningu kursuste kohta, külastage nende õppimisressursside lehte​ (LinkedIn Learning)​​ (LinkedIn Learning)​​ (Tech.co)​.