Andmete ja Kujunduse Loojutustamine: Targo Pärnamets Läbis LinkedIn Learningu Kursuse

Published:

Storytelling for Data and Design

Hiljuti lõpetasin LinkedIn Learningu kursuse “Storytelling for Data and Design”, mis keskendus andmete ja kujunduse loo jutustamisele. Kursus pakkus väärtuslikke teadmisi ja praktilisi oskusi, kuidas muuta andmed visuaalselt köitvaks ja arusaadavaks loo jutustamiseks.

Kursus: Storytelling for Data and Design
Platvorm: LinkedIn Learning
Kestus: 58 minutit
Omandatud oskused: Canva, visuaalne loo jutustamine

Kursuse sisu:

  • Loo jutustamise tähtsus: Kursus alustas rõhuasetusega, miks on andmetel põhinev loo jutustamine oluline, ja kuidas seda kasutada andmete selgitamiseks ja mõju suurendamiseks.
  • Visuaalsed tehnikad ja tööriistad: Õppisin erinevaid visuaalseid tehnikaid ja tööriistu, sealhulgas Canvat, et luua atraktiivseid ja informatiivseid kujundusi.
  • Andmete ja loo ühendamine: Kursus pakkus praktilisi näpunäiteid, kuidas andmeid tõhusalt kujundusega ühendada, et luua kaasahaaravaid ja mõjusid lugusid.

Õppejõud:

Kursust juhendas Bill Shander, kes on tunnustatud andmete visualiseerimise ja loo jutustamise ekspert. Bill jagas oma põhjalikke teadmisi ja praktilisi nõuandeid, kuidas muuta andmed visuaalselt köitvateks ja selgeteks lugudeks.

Kursuse läbimine on rikastanud minu teadmisi ja oskusi andmete visualiseerimise ja loo jutustamise valdkonnas, aidates mul paremini kasutada visuaalseid elemente andmete tõhusaks esitamiseks.

Allikad: